אלו מקומות האירוח המיוחדים הקיימים מסביב לעולם

בשנים האחרונות נדמה שכולם רוצים לנפוש במקומות הכי שווים, הכי יוקרתיים והכי מיוחדים בארץ ובעולם. המדריך הנוכחי הוא חלק מסדרת מדריכים שערכנו בנושא טיולים מיוחדים ברחבי העולם. שכן, במדריכים הקודמים ציינו בפניכם את המקומות המיוחדים ביותר שתוכלו לטייל בהם בחו"ל והפעם, החלטנו להציג בפניכם את מקומות האירוח המיוחדים ביותר, כדי שתוכלו לשלב בין השניים.

 

הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי כתבנו תוך סיוע מטעם נוודת דיגיטלית שחיה כבר 8 שנים מחוץ לישראל. מדובר בבחורה בת 33 שהחליטה לעזוב ביום בהיר אחד את מקום העבודה שלה. מאז היא עוברת בין מקומות ברחבי העולם ותרה בין מקומות אירוח מיוחדים ביותר. היא ישנה פעם בכלא שהוסב להיות מלון ויש לה לא מעט הצעות עבורנו. נפגשנו עמה ושמענו ממנה על המקומות המיוחדים ביותר. בחרנו את ה- 3 שמצאו חן בעינינו ביותר ואנו מזמינים אתכם להכיר בהם גם כן.

 

 הגסט האוס של ביירון בכפר השורשים, צפון מזרח הודו

בחרנו להציג בפניכם את המקום המרשים ביותר שראינו אי פעם. ראוי לציין שראינו אמנם רק תמונות של המקום, אבל תאמינו לנו שלא צריך יותר מזה כדי להבין שמדובר במקום אירוח שנכנס אל המקום ה – 1 ברשימת מקומות מיוחדים שקיימים מסביב לעולם. שכן, הגסט האוס שוכן בלב יער טרופי ומסביב יש טבע פראי ומרהיב. כשתגיעו לשם, תוכלו לקבל חדר סטנדרטי שמשקיף אל מפלים מרהיבים וגשרים שהמקומיים הכינו בעצמם משורשים של עצים (כאלו שאפשר ללכת עליהם ללא כל בעיה).

 

ה-WHITEPOD, שוויץ

אם טיילתם אי פעם בשוויץ, אתם וודאי יודעים שהשוויצרים שומרים על הסביבה באופן קפדני. ובכן, הדבר בא לידי ביטוי במקומות הלינה שלהם שמאפשרים ליהנות מהנוף האלפיני המקומי. כשתגיעו ללון במקום המיוחד הזה אתם תוכלו לראות מבעד לחלון של חדר השינה שלכם את הנוף הבא:

  • כרי מרעה
  • אגם ענק
  • כיפות גיאודזיות

ראוי לציין שמדובר במקום שאין בו גישה לחשמל והדבר לא מפריע לו להיות אחד ממקומות הלינה המיוחדים ביותר והמפנקים ביותר.

 

מלון מרקוואס דה ריסקאל, ספרד

אם אתם מחפשים אירוח בניחוח יוקרתי –זה המקום בשבילכם. מדובר במקום ייחודי ואותנטי שנמצא על שפת קניון תלול מול נוף עוצר נשימה. מספיק לראות תמונה אחת של המקום, לדמיין את האוויר שמגיע מן הים ולהבין את האווירה. אם לא די בכך שמדובר במקום מיוחד ומפנק, תוכלו ליהנות גם מהאזור הכפרי שיאפשר לכם להרגיש בבית.

 

כמה מילים לפני סיום

עד כאן 3 מקומות האירוח המיוחדים שקיימים מסביב לעולם. ראוי לציין כי יש עוד רשימה ארוכה של מקומות עם קונספטים שונים ומיוחדים. אנחנו עוד נרחיב עליהם במדריכים הבאים שלנו. אנו מודים בהזדמנות זו ליפעת, הנוודת שסייעה לנו בכתיבת המדריך ומאחלים לה טיול נעים.

בריכה

 

תוכן עניינים
הכתבה עזרה לכם? מוזמנים לשתף עם החברים
כתבות נוספות שאולי תאהבו