חבילות ספורט למשחקי כדורגל

מה היא בכלל חבילת ספורט?

בשנים האחרונות (למעט תקופת הקורונה), תיירות החוץ והפנים במדינתנו מרקיעה שחקים, פשוטו כמשמעו. עלויות הטיסה והשהות במדינות השונות, ניתנות להשגה במחירים סבירים יחסית, ושערי נמל התעופה לא מיועדים עוד למעמד הסוציו-אקונומי הגבוה בלבד. הרצון העז של כל אחד מאתנו להכיר יעדים ומדינות שונות גורם למטיילים רבים לחפש דרכים שונות ומגוונות לחוות את מרחבי הגלובוס.

אחת מדרכי התיירות הצוברת תאוצה בשנים האחרונות, היא תיירות חבילות הספורט. בצורת תיירות זו, חברה חיצונית מארגנת עבור התייר טיול בעל דגש ספורטיבי חזק. החברה החיצונית דואגת לכל הפרטים הקטנים, החל מהזמנת כרטיס הטיסה, מלונות, התניידות בין המקומות השונים, ועד סיורים מודרכים במגרשים ותחרויות, מפגש עם שחקני קבוצות מפורסמות ועוד מספר רב של רכיבים שהופכים את חווית הטיול לבלתי נשכחת.

 

למי הן מיעודות?

חשוב להדגיש כי חבילת הספורט לא מיועדת בהכרח לתיירים בעלי הבנה בספורט, ואף אדם שאינו מבין  בתחום, יכול באמצעות רכישת חבילת הספורט הנכונה ליהנות מחוויה תרבותית ומסקרנת. ננסה לפרט מעט על חבילות ספורט מרכזיות ביעדים שונים ברחבי העולם.

 

חבילות משחקי הכדורגל

אחת מחבילות הספורט הפופולרית ביותר היא חבילות כרטיסים לליגה אנגלית. חברות התיירות מארגנות לתייר ערכות מיוחדות של משחקים בין קבוצות מפורסמות, סיורים במגרשים מפורסמים, צפייה באימונים של נבחרות בעלות שם ואף מפגש מעריצים עם שחקני הקבוצות. ננסה לפרט מעט על חבילות ספורט מרכזיות ברחבי הגלובוס

 

הליגה הספרדית

הליגה הספרדית היא אולי הליגה המפורסמת ביותר בעלם הכדורגל. חברות התיירות ייקחו אתכם לאצטדיונים ולמשחקים המפורסמים של הנבחרות ברצלונה, ריאל מדריד, סביליה וולנסיה. כאשר היהלום שבכתר של משחקי הליגה הוא "הספר קלאסיקו", בין הקבוצות ברצלונה וריאל מדריד. אולי אף תזכו להציץ בשחקן "ליאונל מסי" המוגדר על פי רבים ממומחי הספורט כשחקן הטוב בכל הזמנים.

 

הליגה האנגלית

הליגה האנגלית נחשבת כליגה בעלת ריכוז גבוה של קבוצות מקצועניות ושחקנים כישרוניים. חברות התיירות ייקחו אתכם לסיור במגרשים ובמשחקים של הקבוצות מנצ'סטר סיטי, מנצ'סטר יונייטד, ליברפול וצ'לסי. משחקי הקבוצות מנצ'סטר סיטי ומנצ'סטר יונייטד נחשבים כמשחקים בעלי עניין רב מצד אוהדי הליגה.

 

איטליה

הליגה האיטלקית, מונה כ- 20 קבוצות בעלות רמה דומה באופן יחסי מרחבי ארץ המגף. חברות התיירות ייקחו אתכם למשחקי הקבוצות, נאפולי, אינטר ויובנטוס שמוגדרות כקבוצות המובילות בליגה. בחבילות הספורט, ינסו לזכות אתכם להציץ בביצועיהם של השחקנים המפורסמים כריסטיאנו רונאלדו, זלטאן איברהימוביץ' ובופון. בנוסף, חברות התיירות ינסו לשלב בחבילה ביקור באתרי תיירות מפורסמים באיטליה, על מנת שתוכלו לחוות גם צדדים נוספים מלבד הכדורגל האיטלקי.

נסו תמיד להיוועץ עם מספר חברות תיירות, להשוות מחירים וחבילות, והתאימו לעצמכם את החבילה שתגרום לכם לחזור לארץ עם ראייה מקיפה ורשמים בלתי נשכחים מעולם הכדורגל.

 

מגרש כדורגל

תוכן עניינים
הכתבה עזרה לכם? מוזמנים לשתף עם החברים
כתבות נוספות שאולי תאהבו