חוגגים בר מצווה לילד? הכירו את הספקים שאתם חייבים להביא לאירוע!

חיפוש ראשוני באינטרנט על הביטוי "חגיגת בר מצווה" יגלה לכם שהאפשרויות מרובות. תמורת תשלום מתאים תוכלו לשכור מפיק אירועים או לבחור בחבילה מוכנה של קבוצת ספקים משלימים, אם אתם מוכנים לאתגר של הפקה עצמאית, לכו על זה – לפניכם רשימת הספקים לחגיגת בר המצווה המושלמת.

 

לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן

אפשר לחגוג בכל מקום, זה נכון, אבל חשוב לזכור שבחירה במיקום של אירוע היא צעד משמעותי שמשפיע על העלות, על גודל האירוע וכמובן גם על הסגנון שלו ועל האווירה בו. כאשר מדובר על חגיגות בר מצווה, כדאי בדרך כלל להחליט על הסגנון ועל קהל האורחים ואז לבחור את המיקום. אולמות אירועים מתאימים למגוון גדלים וסגנונות של אירועים, ניתן לשנות את העיצוב בהם בקלות, למשל על ידי רכישת בלונים לבר מצווה. אפשר לבחור גם בגן אירועים המשלב נוחות של אולם עם אווירת חוץ. אירועים מתקיימים לעתים גם במסעדות, כאשר מדובר על קהל מוזמנים מצומצם יותר. אם מרבית האורחים הם בני גילו של חתן השמחה, גם מועדונים או חללים ייעודיים יתאימו.

 

אוכל, שתייה, עוגה

אוכל הוא חלק בלתי נפרד מכל אירוע וכמובן גם מאירוע של בר מצווה. הבחירה בספק או בספקים הנכונים כאן מושפעת בעיקר מגודל האירוע, מהעדפות החוגגים וממגבלות האורחים. אם בעבר הבחירה הייתה בין קייטרינג כשר לקייטרינג שאינו כשר, היום התרחבה הבחירה ותוכלו לבחור גם שירותי הסעדה טבעוניים, קייטרינג שמותאם לנמנעים מגלוטן, מלקטוז או מסוכר, וכמובן גם אפשרויות מגוונות של אוכל עולמי, של סוגי הגשה – החל מהגשה לשולחנות, עבור בבופה וכלה בארגון של דוכנים או פוד טראקס.

אוכל בר מצווה

אטרקציות

אטרקציות הפכו לחלק בלתי נפרד מאירועים במהלך השנים האחרונות ובחירה באטרקציות מותאמת בדרך כלל להעדפות של חתן השמחה ובני משפחתו. כך לדוגמה, ילד שאוהב במיוחד לגו, ייהנה מפינת בנייה בלגו באירוע שלו. גם אם אין לכם כיוון מיוחד, ישנן אטרקציות שהפכו כמעט לקבועות באירועי בר מצווה, ביניהן אטרקציות מוזיקליות כמו תקליטן או להקה, עמדות צילום או צלמי מגנטים שמוסיפים כיף לתיעוד האירוע ומהווים מזכרת עבור האורחים. ניתן לקיים גם מופע מותאם לגיל המוזמנים כדוגמת בדרן, קוסם או אמן, ולעיתים הבחירה היא בסדנה משותפת של נער בר המצווה ואורחיו.

 

תיעוד

בנוסף לצילומי המגנטים, שהולכים הביתה עם האורחים שמצולמים בהם, אם יש צורך או רצון לתעד את האירוע לטובת זיכרונות, עדכון קרובי משפחה רחוקים או הנצחה לעתיד, האפשרויות הקלאסיות מאפשרות יצירה של אלבום תמונות סטילס מהאירוע או עריכת קליפ וידאו שמתעד את ערב האירוע. היום ניתן לשלב בצילומים גם צילומי רחפן שמוסיפים כיוון נוסף לתיעוד וקסם מיוחד. אל כל אלה יכולים להצטרף כמובן גם תאי צילום או פינות צילום עם אביזרים.

 

לסיכום

תכנון כל אירוע הוא חוויה מרתקת ומתישה אבל תכנון נכון ובחירה נבונה של ספקים טובים, תקל עליכם מאוד ותהפוך את אירוע בר המצווה לחוויה שלא תישכח במהרה.

תא צילום

תוכן עניינים
הכתבה עזרה לכם? מוזמנים לשתף עם החברים
כתבות נוספות שאולי תאהבו