טסים לחו"ל? מה צריך לעשות לפני הנסיעה

אם ברצונכם לנסוע לתקופת החגים, במיוחד עכשיו כששיעורי ההדבקה עולים, כדאי להיות מוכנים היטב לפני שאתם טסים לחו"ל.

חברת התעופה שלכם חוסמת מושבים? האם אתם יודעים את באילו אמצעי זהירות נוקט המלון שלכם? האם אתה יודעים היכן ניתן לבצע בדיקה מהירה בעיר אליה אתם טסים? אלו רק

חלק מהשאלות הרבות שיש לשאול לפני שאתם ממריאים.

 

בריאות לפני הכל:

ראשית יש לערוך בדיקת קורונה לפני טיסה ובזמן שאתם שם, כדאי כבר לקבל זריקת שפעת. זריקת שפעת חשובה יותר מתמיד השנה – זה אולי לא יגן עליכם מפני נגיף הקורונה, אבל זה יחסוך מכם משאבי בריאות יקרים ויפנה אותם לחולים שיש להם COVID-19.

 

בדקו מה הן מגבלות הטיול ביעדכם

זה מנהג טוב לברר על כל פרוטוקולי הבטיחות לפני שאתם נוסעים – מה ההנחיות לגבי בדיקות, בידודים, שמירה על ריחוק וכולי. כך אתם נכנסים למדינה בה אתם מתכננים לטייל בעיניים פקוחות ומוכנים אפילו לתרחיש הגרוע ביותר.

 

פרוטוקולי COVID-19 של המלון בו תשהו

זה מרתיע מאוד לטייל עם חברים וקרובי משפחה, במיוחד אם הם נמנים בקטגוריית הסיכון הגבוה. אחרי הכל, מפגשים אינטימיים קטנים כמו ארוחות ערב והתכנסויות בבית מתגלים כ"אירועי הפצה". כדי למזער את הסיכון, ודאו שהמלון דורש מסכות במרחבים ציבוריים, בעל תחנות לחיטוי ידיים, מבצע בדיקות חום, ומתייחס לריחוק חברתי ברצינות.

 

תכנון מסלול הטיול שלכם

לפעמים ספונטניות יכולה להיות מאוד מהנה בטיולים, אך ישנם יותר מדי גורמים לא ידועים שמסכנים אתכם. כדאי לבחור את המסעדות, חנויות ומוזיאונים שאתם בטוח מעוניינים לבקר בהם וכבר הזמינו מקום מראש. בכל מקרה, סעודות בחוץ, על גג או מרפסת הן כמובן אידיאליות.

 

אפליקציות מועילות העוסקות בנגיף הקורונה

מדינות, ערים וחברות טכנולוגיה רבות מיהרו לפתח אפליקציות שמטרתן לסייע במעקב והקלה על מעקב אחר הנגיף וההנחיות בעקבותיו. אינכם צריכים להוריד את כולן, אך יש כאלו שמספקות מידע חשוב ומהימן.

למשל בניו-יורק, יש את ה- Covid Alert NY, המתמחה ב"התראה על חשיפה" ומתריע בכל פעם שאתם קרובים למישהו שאובחן כחיובי. לערים ולמדינות אחרות יש גם אפליקציות ספציפיות למיקום משלהן, אז כדאי לבצע מחקר ולבדוק אם ​​יש כאלו גם ליעד שלכם.

 

היגיינה, היגיינה, היגיינה

עקב נגיף הקורונה, חרדת נסיעות הפכה למאבק אמיתי מאוד. הקפידו להצטייד במוצרים פרקטיים שיהפכו את הטיול שלכם לקל יותר – אלכוהול לחיטוי ידיים, מסכות, מגבוני אלכוהול וכל אמצעי ניקוי וחיטוי שעולה על דעתכם.

 

סיכום

אמנם רובנו מחוסנים, אך עדיין יש לנקוט באמצעי זהירות כדי להגן על עצמכם ועל אחרים אם אתם נוסעים לחו"ל. למרות שאנו בעיצומה של מגיפה, אנחנו רוצים להישאר שפויים ולנסות לשמור על השגרה שהייתה לנו לפני. אפשר לבצע את רוב הדברים שעשינו בעבר בבטחה, פשוט ביתר זהירות ועם הכנה מראש.

 

חיידק ומזרק

תוכן עניינים
הכתבה עזרה לכם? מוזמנים לשתף עם החברים
כתבות נוספות שאולי תאהבו