3 סיבות ללכת לסדנת טיקטוק

בימים האחרונים אנו עדים לעלייה משמעותית במספר המתעניינים בסדנאות טיקטוק. שכן, תיבת ההודעות שלנו התמלאה בשאלות שנשלחו מצד גולשים שביקשו לדעת פרטים אודותיהן. החלטנו שלא להישאר אדישים לביקוש והוצאנו סדרת מדריכים מקיפה שעוסקת בנושא.

מדריך זה הוא הראשון בסדרה, בו יוצגו הסיבות הנפוצות שגורמות למשתמשים רבים באפליקציה ללמוד אותה מקרוב באמצעות סדנא מקצועית. הישארו כאן ותבינו מה גרם לנהירה.

 

סיבה מספר 1 – אין לכם את הסבלנות להכיר באפליקציה באופן עצמאי

מרבית המשתמשים שנרשמו לסדנאות טיקטוק עד עכשיו, בחרו לעשות כך משום שאין להם את הסבלנות להכיר מקרוב בפיצ'רים השונים של האפליקציה. אם לא די בכך, אלה ציינו בפנינו שהאלגוריתם של הטיקטוק מסובך עבורם והם צריכים גורם חיצוני שיסביר להם אודותיו שלב אחר שלב.

להכיר את עצמך

סיבה מספר 2 – סדנא תספק לכם את כל המידע הדרוש בהתאם לרמה שלכם

יש מגוון רחב של סדנאות טיקטוק. בירור שערכנו בנושא גילה שיש סדנאות פשוטות שמספקות מידע כללי אודות השימוש באפליקציה. בעוד סדנאות אחרות שנחשבות למומלצות במיוחד מתאימות באופן אישי לכל תלמיד.

הכוונה היא שהמנחה של הסדנא פוגש את המתעניינים ומברר מה הם יודעים על האפליקציה ומדוע הם מתעניינים בה (למשל, לצרכי פרסום של עסק או לצורך אישי).

 

סיבה מספר 3 – כך תוכלו להיות חלק מקהילה גדולה

סביר להניח שאתם מכירים את הרגע הזה שבו כולם מדברים מסביבכם על סרטון ויראלי שעובר באפליקציה, בזמן שאתם בוהים בתקרה (פשוט כי אינכם מכירים באפליקציה מקרוב). רישום לסדנת טיקטוק צפוי לשנות את המצב. שכן, ההיכרות המעמיקה עם הרשת החברתית תאפשר לכם להיות פעילים בשיחות אלה ולקחת חלק בקהילת הטיקטוק הישראלית והבין לאומית.

כדי להוכיח את עניין זה, נספר לכם שבתקופה שבה הקורונה פרצה לחיינו (במהלך שנת 2020) הייתה עלייה משמעותית במספר המשתמשים באפליקציה, בעיקר בגלל שסלבריטאים רבים הרגישו ניתוק מהמעריצים שלהם. הנוכחות בטיקטוק אפשרה להם לקיים אינטראקציה מרחוק עם מעריציהם שנותרו בבתים לזמן ממושך וכך הם החזירו לעצמם את החיבור לקהילה.

 

טיפ לסיום – כך תבחרו בסדנה מומלצת

אי אפשר לעסוק בסיבות שיגרמו לכם ללכת לסדנת טיקטוק, מבלי להסביר איך תוכלו להגיע לסדנא שנחשבת למומלצת. נסביר בקצרה שעליכם פשוט לבדוק את הקריטריונים הבאים:

  •  היא מועברת על ידי מומחים בתחום
  • יש אתר שמציג את כל הפרטים החיוניים שמועברים בסדנא
  • הסדנא מותאמת באופן אישי לכל אחד מהמשתתפים ולא מעבירה מידע כללי
  • ניתן לקחת חלק בסדנא באופן פרונטלי או מרחוק

אם אתם רוצים לחסוך בזמן, כדאי שתירשמו כבר עכשיו לסדנא של טיקטאג שעומדת בכל הקריטריונים שהוצגו לעיל.

 

סיכום

מדריך זה ריכז את 3 הסיבות שגורמות למשתמשי טיקטוק להירשם לסדנא בתחום. כעת ברור לכם שהסדנא מרכזת את המידע החיוני ומאפשרת לכל אחד לקחת חלק בקהילה הגדולה של ה"טיקטוקרים".

טיק טוק

תוכן עניינים
הכתבה עזרה לכם? מוזמנים לשתף עם החברים
כתבות נוספות שאולי תאהבו