4 סיבות לסגור ביטוח נסיעות

לפני שאתם נוסעים לחו"ל, יש כמה דברים שאתם צריכים להקפיד לעשות. טיסה לחו"ל היא אחד הדברים שאנחנו בתור ישראלים הכי אוהבים, אולם תקלות בלתי צפויות עלולות להפוך כל טיסה כזו לסיוט מתמשך. הדרך שלכם למנוע את המצב הזה היא באמצעות ביטוח פשוט שיאפשר לכם להיות מכוסים בכל מקרה של תקלה. כאן נספר לכם על הסיבות לרכוש אותו.

 

ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות של חברת פספורט קארד נועד לאפשר לכם לטוס לחו"ל בראש שקט. הסיבה שאנחנו ממליצים לכם דווקא על הביטוח הזה היא הצורה שבה הוא פועל. בניגוד לביטוחים אחרים שבהם תוכלו לקבל החזר הוצאות במידה וחברת הביטוח תחליט, פספורט קארד מעניקים לכם כרטיס שבו תוכלו לשלם על ההוצאות שלכם, וכך לא תגיעו למצב שבו חברת הביטוח בורחת מאחריות עליכם.

טיסה לחו_ל

 

הסיכון לא שווה את זה

הסיבה הראשונה שבגינה היינו ממליצים לכם לרכוש ביטוח רפואי היא שלא מדובר על סיכון שכדאי לקחת. הרווח שתפיקו מכך שלא תעשו ביטוח הוא לא גדול, אולם הסיכון שמוטל על הכף בצד השני הוא משמעותי הרבה יותר.

 

הטסה לארץ במקרה הצורך

למרבה הצער, לא בכל מדינות העולם ניתן לקבל טיפול רפואי הולם. בחלק ניכר הטיפול הרפואי המקומי רק עלול להחמיר את המצב שלכם. לאור זאת, הביטוח הרפואי מכסה עבורכם טיסת חירום לארץ במקרה הצורך. המחיר של טיסה כזו הוא גבוה, ולכן חשוב לרכוש את הביטוח מבעוד מועד. כך גם אם אתם נמצאים במדינת עולם שלישי, תוכלו להיות רגועים ביחס לטיפול הרפואי שתקבלו.

ביטוח נסיעות פספורט קארד

 

טיול בצורה רגועה

טיול שבו אתם לא מבוטחים הוא טיול שעובר עליכם בצורה פחות רגועה. בכל רגע אתם עלולים לדאוג ממצב של בעיה רפואית או אובדן ציוד, מה שכמובן ייפגע לכם בהנאה מהטיול. במקום זה, רכישה של ביטוח נסיעות תהפוך את הטיול שלכם לרגוע יותר כיון שבכל רגע תדעו שיש מי שיכסה אתכם בעת הצורך

 

חיסכון כלכלי

אם חשבתם שהביטוח הוא הוצאה כלכלית מיותרת, נסו לחשוב מה יהיה גובה ההוצאה במקרה של טיפול רפואי בחו"ל או אובדן ציוד. בהנחה שאתם טסים למספר ימים, העלות של הביטוח לא תהיה יותר מכמה מאות שקלים ולפעמים גם פחות מכך. מנגד, כל אובדן ציוד או טיפול רפואי יעלה לכם הרבה יותר כסף, כך שמבחינה כלכלית הדבר הנכון הוא לרכוש פוליסה מקיפה של ביטוח נסיעות.

 

לסיכום

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא אחד הדברים הכי חשובים שאנחנו צריכים לעשות לפני הטיסה. הסיבה לכך היא שטיפול רפואי בחו"ל הוא דבר יקר, ובהיעדר ביטוח בריאות ההוצאות של הטיפול ייפלו על הכתפיים שלנו. הביטוח גם מכסה עבורכם מקרים של אובדן ציוד ואף מאפשר לכם לקבל טיסת חירום לארץ במקרה הצורך. אז כדי שהטיול שלכם יעבור בצורה רגועה, פשוט תרכשו ביטוח נסיעות.

ביטוח נסיעות פספורט קארד

תוכן עניינים
הכתבה עזרה לכם? מוזמנים לשתף עם החברים
כתבות נוספות שאולי תאהבו