5 דרכים להוזיל את הטיול שלכם

חופשה היא דבר נחוץ, רצוי ומומלץ, אבל לפעמים היא יכולה להגיע לסכומים שלא שיערנו שנגיע אליהם. כולם מכירים איך זה… אתם קונים כרטיסי טיסה, מסכמים על ארבעה ימים קצרים, גיחה קטנה, או אולי טיול ארוך, וברור לכולם – אנחנו לא רוצים להוציא הרבה כסף. אבל אז טסים… קורים דברים נהדרים ונפלאים, ובלי לשים לב הארנק שלכם משיל ממשקלו כמה קילוגרמים. במאמר הבא נציג לכם 5 טיפים שיסייעו לכם לחסוך בהוצאות בחופשה הבאה.

 

כרטיסי טיסה מראש

אתם אולי יודעים ואולי לא, אבל סגירה של כרטיסי טיסה מספיק זמן מראש, יכולה לקזז את מחירי הכרטיסים בחצי. בחירת הכרטיסים במועד מתוכנן מראש, מאפשרת לכם גמישות, וכך גם לנוע בין תאריכים בהם המחירים מוזלים משמעותית. לחילופין, ישנה אופציה כיום למצוא טיסות זולות ביותר כשמדובר ברגע האחרון. חברות תעופה רבות מנסות למלא את המושבים במטוס עד אפס מקום, ולכן מוכנות להוזיל מחיר כשמגיעים לרגע האחרון.

 

שיחות מחו"ל

מי שטס כיום לחו"ל יודע, שכל מה שצריך הוא חבילת אינטרנט. היום, כמעט ולא קיים צורך בכרטיס סים ושיחות, כיוון שניתן לבצע שיחות בעזרת האינטרנט כמו למשל בוואטסאפ, זום וסקייפ. דרך האינטרנט אפשר גם למצוא אטרקציות מעניינות בחו"ל ולקבל גישה מלאה למפות זמינות על פי מיקום.

כעת, ישנה דרך נוספת להוזיל את הטיול שלכם וליהנות מחבילות גלישה. הכירו את eSIM – חבילות גלישה בחו"ל, כרטיס שמאפשר לכם גישה מלאה מרחוק וחוסך מכם טרחה מיותרת. תוך תהליך ממש פשוט שניתן לבצע מכל מקום, אתם יכולים לרכוש חבילות גלישה דרך האתר, שיורדת ישירות לטלפון שלכם. ואפילו, המחיר נמצא חסכוני בכ-50% מהמתחרים.

 

אטרקציות חינמיות או זולות

בין אם אתם זוג שטס יחדיו או משפחה שלמה, אפשר למצוא כיום אטרקציות חינמיות רבות. כמעט לכל יעד שאליו תבחרו לטוס, ישנו דף אינטרנט שמציג את האתרים המעניינים, המושכים והמוכרים של האזור. ישנם אתרי טבע שניתן ללכת לראות, שלרוב הכניסה אליהם היא חינם. אפשר למצוא אטרקציות של ירידים שונים או פסטיבלים ושווקים.

אחרי חיפוש קטן תוכלו למצוא את האטרקציות שמעניינות אתכם. הן יכולות להיות קשורות לאוכל, טבע וכל מה שעולה לראשכם. כניסה למקומות אלו תחסוך לכם עלויות בצורה משמעותית. למחמירים – ניתן להקציב סכום הוצאה למהלך היציאה.

 

סדר עדיפות

ארגון של סדר העדיפויות שלכם בטיול יכול לחסוך המון המון כסף. כשאתם יודעים מה הכי חשוב לכם, אתם מגיעים ממוקדים, וככה מאפשרים לעצמכם ליהנות ולחוות את הטיול במלואו. במצב כזה, כשמתחילים את הטיול, נרדוף את הדברים שאנחנו יודעים מראש שבאנו לראות או לחוות. ניקח לדוגמה זוג שחובב אוכל ומוזיאונים. כאשר הם יודעים שאלו הדברים שהם רוצים להספיק ולראות, הם יתמקדו במספר דברים מצומצם בכיוון הרצוי, וככה יוודאו חיסכון בהוצאות מיותרות.

 

מצאתם מלון? חפשו אותו שוב

אם כבר שוטטתם ברחבי האינטרנט בניסיון למצוא מלון נוח זול וקרוב למרכז, ודאי שמצאתם אחד שנדמה לכם טוב. עכשיו קחו את שם המלון וחפשו אותו שוב בגוגל. אתם תופתעו לגלות, שתראו אותו בעוד מספר אתרים שונים, במחירים שונים. ככה תוכלו לבצע השוואת מחירים מהירה ולמצוא את המלון שרציתם במחיר הזול ביותר. הטיפ שלנו הוא לשים לב כי במרבית הפעמים המחיר הזול ביותר הוא באתר המלון עצמו.

טיול זול יותר

תוכן עניינים
הכתבה עזרה לכם? מוזמנים לשתף עם החברים
כתבות נוספות שאולי תאהבו