5 שירי הכניסה לחופה הכי רומנטיים

יש מי שחושבים שבחירה של שיר רומנטי לחופה היא עניין פשוט. אבל מדובר כנראה ברווקים שמעולם לא היו צריכים להתמודד עם הדילמה הקשה ביותר בחייהם. עכשיו, כשאתם יודעים שאתם לא לבד (כן, אנחנו היינו שם). אתם יכולים להמשיך ולקרוא את המדריך שלנו שיאפשר לכם לבחור את שיר הכניסה לחופה הרומנטי שמתאים לכם מבין 5 האפשרויות שיוצגו לפניכם בהמשך:

 

STAND BY ME

אחד הדברים שכל כלה וכל חתן רוצים להיות בטוחים בו זה שבן ובת הזוג יהיו שם תמיד בהמשך הדרך. אנחנו הרי רוצים לדעת שהחצי השני שלנו יהיה שם לרשותנו לא רק ברגעים הטובים והקלים, אלא גם ברגעים הקשים. לכן, שיר הכניסה לחופה הרומנטי ביותר שנבחר להיות במקום הראשון הוא STAND BY ME שגרף מילוני צפיות ביוטיוב (ולא סתם, פשוט כי כולם בחרו בו לשיר חופה). יש לשיר מגוון רחב של גרסאות, כך שאתם יכולים לבחור את הסגנון המתאים לכם ביותר מבין האפשרויות הבאות:

  • גרסת הג'ז
  • הגרסה הקצבית
  • הגרסה האיטית

 

SOMEBODY TO LOVE

אם נכחתם לאחרונה בחתונות, בטח שמתם לב שהבחירה של שירי כניסה לחופה היא לא בהכרח בחירה שקטה, גם כשמדובר בבחירות רומנטיות במיוחד. לכן, כדאי שתדעו שאם אתם אוהבי מוזיקת רוק, אתם לא חייבים להתפשר על שיר רומנטי רגוע. אתם יכולים לבחור בשיר רומנטי קצבי, כזה שיאפשר לכם להיכנס אל החופה בריקודים יחד עם הקהל שלכם שישמח לנוכח הבחירה המקורית.

 

I LOVE YOU BABY

יש מי שיגידו שמדובר בשיר הרומנטי ביותר (ואנחנו נסכים). היתרון בשיר זה זו העובדה שיש לו מגוון רחב של גרסאות, כך שאתם יכולים לשוטט ברחבי הרשת ולמצוא את הגרסה המתאימה לכם ביותר. אם במקרה אתם מתכננים להזמין להקה או נגן לחופה, אתם לא צריכים להסתבך בחיפוש של גרסה, אלא פשוט לבקש מהם להשמיע לכם את הגרסה הרומנטית והמקורית ביותר של השיר.

 

אהבה ממבט ראשון

חובבי המוזיקה העברית, לא שכחנו אתכם! אי אפשר לדבר על שיר רומנטי לכניסה לחופה ולא לציין את אריק אינשטיין. אהבה ממבט ראשון זהו שיר רומנטי שמתאים לכל אחד ואחת מכם. כן, גם למי שלא התאהבו במבט ראשון. השיר יאפשר לכם ולקהל שלכם להינמס לכמה רגעים ולהתאהב בכם מחדש.

 

לא יכול להוריד ממך את העיניים

אנחנו מאמינים שמאיר אריאל לא חשב שהשיר שלו יהפוך להיות לשיר חופה רומנטי, אבל הנה, זה קרה. נכחנו ב-4 חתונות לאחרונה וגילינו שהשיר הפך להיות כוכב הכניסה לחופות. אם אתם רוצים להיות חלק מהטרנד, תדעו שזו הבחירה הנכונה עבורכם.

 

סיכום

אלו היו 5 שירי הכניסה לחופה הכי רומנטיים. כעת, נותר לכם לבחור את השיר המתאים לכם ביותר ולהיכנס לחופה! שיהיה במזל טוב!

שירים רומנטיים

תוכן עניינים
הכתבה עזרה לכם? מוזמנים לשתף עם החברים
כתבות נוספות שאולי תאהבו