6 דברים שאסור לטוס בלעדיהם לחו"ל

טיסה לחו"ל יוצרת עניין וכיף. לא מעט אנשים מוצאים את עצמם מגיעים אל ארץ היעד, אך נקלעים לסיטואציות שיכלו להימנע עם קצת מחשבה מקדימה מראש. ריכזנו לכם כאן את הדברים שאסור לכם לשכוח להצטייד בהם. בשביל הכיף, בשביל הנוחות ובעיקר בשביל הבטיחות.

 

ביטוח נסיעות

לפני הטיסה חשוב לרכוש ביטח נסיעות לחו"ל שיתן לכם כיסוי במקרה של איבוד מזוודה, צורך בטיפול רפואי יקר ועוד. ביטוח נסיעות כולל מגוון כיסויים שונים המותאמים לאופי הנסיעה, מי שטס עבור ספורט אתגרי יצטרך לבטח את עצמו בביטוח בריאות לספורט אתגרי וכן הלאה.

ביטוח נסיעות

ההמלצה היא לרכוש ביטוח נסיעות דווקא אצל פספורט קארד הפוטרים את מחזיק הביטוח מתשלום העלויות ולאחר מכן בהתעסקות מולם. המבוטח מקבל מעין כרטיס אשראי באמצעותו הוא משלם את הטיפול לו הוא נזקק וכך החברה המבטחת מקבלת את כל המידע בצורה מיידית.

 

אוכל כשר

אמנם בישראל קל מצוא מזון כשר. אך יש ארצות בהן החנויות למזון כשר הן נדירות ואפילו לא קיימות. כדאי להצטייד מראש עם מזון כשר שניתן לשנע בקלות. זה יכול להיות קופסאות שימורים, מוצרי מזון בסיסיים וכו'. לפני הטיסה כדאי לברר מה קורה בארץ היעד שלכם  בנושא זה. כדאי שתהיה לכם כתובת של מסעדה כשרה שתדעו אל מי ולאן ניתן לפנות כשתגיעו.

 

אוזניות ומטען נייד

הפלאפון משמש אותנו להרבה יותר מהוצאת שיחות… אם אתם מסתמכים על הפלאפון כדי לקבל מיקומים וניווטים, אתם חייבים לדאוג לג'יגה מספקת ואיכותית וכמובן, גם למטען נייד ואוזניות לחוויה נעימה יותר.

 

ביגוד הולם

יכול להיות שאתם טסים בקיץ וכאן בישראל חם ואין צורך אפילו לא בסוודר קליל, אך בארץ היעד אליה פניכם מועדות, החורף בעיצומו ואתם לא יכולים להגיע אליה בביגוד לא מחמם מספיק. בררו מה יהיו תנאי מזג האוויר בזמן שהייתכם כדי לדעת איך יהיה נכון להצטייד.

ביטוח נסיעות

כסף מקומי

אתם מגיעים אל ארץ אחרת וגם המטבע המקומית היא שונה. היערכו מראש והמירו שקלים לכסף המקומי כדי שיהיה לכם מזומנים בזמן השהייה. נכון שאפשר להסתדר עם אמצעיים דגיטליים, אך לא כדאי לנסוע ללא מזומן.

 

זמן קורונה

הקורונה הגיעה אלינו כדי לצוץ מידי פעם…חשוב לברר מה קורה בארץ היעד מבחינת קורונה, האם תצטרכו להציג תשובה שלילית  בכניסתכם או שתצטרכו להיכנס לבידוד… עדיין יש מדינות המחייבות בידוד בהגעה ממדינות מסויימות וחשוב לשים לב לעניין.

 

לסיכום

לפני שטסים חייבים לבדוק את כל הנתונים ולהצטייד בהתאם. לא מעט מקרים של עוגמת נפש היו יכולים להסתיים אחרת אילו הייתה מחשבה מקדימה קודם לכן… אל תוותרו לעצמכם על הדברים שכתבנו כאן. למענכם. בררו היטב את הנקודות הללו לפני היציאה לטיסה. החופשה שלכם תיראה אחרת. שיהיה עם המון הצלחה!

ביטוח נסיעות

תוכן עניינים
הכתבה עזרה לכם? מוזמנים לשתף עם החברים
כתבות נוספות שאולי תאהבו